225/70R15 100T RXQUEST H/T01

OUTLET 2019
ROADX
-20%

225/70R15 100T RXQUEST H/T01

225/70R15 100T RXQUEST H/T01

3,416.00 ден

На лагер

3,416.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019141-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Outlet

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Quest H/T01

Тежински индекс

100

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: