225/70R15 100T RXQUEST H/T01

ROADX
-10%

225/70R15 100T RXQUEST H/T01

225/70R15 100T RXQUEST H/T01

3,843.00 ден

На лагер

3,843.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019141 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Quest H/T01

Тежински индекс

100

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: