225/70R15C 112/110R CARGO WINTER RI

OUTLET 2021
RIKEN
-15%

225/70R15C 112/110R CARGO WINTER RI

225/70R15C 112/110R CARGO WINTER RI

5,397.50 ден

Out of stock

5,397.50 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA010176-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

70

Дијаметар

R15C

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Cargo Winter

Тежински индекс

112/110

Брзински индекс

R

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: