225/70R15C 112/110R EUROVAN WINTER 2

OUTLET 2021
GENERAL TIRE
-50%

225/70R15C 112/110R EUROVAN WINTER 2

225/70R15C 112/110R EUROVAN WINTER 2

3,135.00 ден

Out of stock

3,135.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA014176-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

70

Дијаметар

R15C

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Eurovan Winter 2

Тежински индекс

112/110

Брзински индекс

R

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: