225/70R15C 112/110R EUROVAN WINTER 2

GENERAL TIRE
-10%

225/70R15C 112/110R EUROVAN WINTER 2

225/70R15C 112/110R EUROVAN WINTER 2

5,643.00 ден

На лагер

5,643.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014176 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Eurovan Winter 2

Тежински индекс

112/110

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: