225/70R15C 112/110R Vantoura

DAVANTI
-10%

225/70R15C 112/110R Vantoura

225/70R15C 112/110R Vantoura

5,913.00 ден

На лагер

5,913.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500327 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

70

Дијаметар

R15C

Сезона

За сите сезони

Бренд

DAVANTI

Шара

Vantoura

Додадовте производ во Вашата кошничка: