225/70R15C 112/110T CRoadian CT8

NEXEN

225/70R15C 112/110T CRoadian CT8

225/70R15C 112/110T CRoadian CT8

6,600.00 ден

На лагер

6,600.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503743 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

ROADIAN CT8

Тежински индекс

112/110

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: