225/70R16 103H DX740

OUTLET 2018
DAVANTI
-50%

225/70R16 103H DX740

225/70R16 103H DX740

3,315.00 ден

Out of stock

3,315.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA016850-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Outlet

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX740

Тежински индекс

103

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: