225/70R16 103H TS850 P SUV

CONTINENTAL

225/70R16 103H TS850 P SUV

225/70R16 103H TS850 P SUV

11,890.00 ден

На лагер

11,890.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009190 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

103

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: