225/70R16 103T Polaris 3 4×4

BARUM

225/70R16 103T Polaris 3 4×4

225/70R16 103T Polaris 3 4×4

8,590.00 ден

На лагер

8,590.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502606 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

Polaris 3 4×4

Тежински индекс

103

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: