225/75R15 102T RXQUEST H/T01

OUTLET 2019
ROADX
-20%

225/75R15 102T RXQUEST H/T01

225/75R15 102T RXQUEST H/T01

3,584.00 ден

На лагер

3,584.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019142-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

75

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Quest H/T01

Тежински индекс

102

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: