225/75R16 104T OPAT+

OUTLET 2021
TOYO
-15%

225/75R16 104T OPAT+

225/75R16 104T OPAT+

7,471.50 ден

Out of stock

7,471.50 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA023459-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

104

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: