225/75R16 104T OPAT+

TOYO
-10%

225/75R16 104T OPAT+

225/75R16 104T OPAT+

7,911.00 ден

На лагер

7,911.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023459 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

104

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: