225/75R16 108H 701 SUV XL TA

TAURUS

225/75R16 108H 701 SUV XL TA

225/75R16 108H 701 SUV XL TA

6,460.00 ден

На лагер

6,460.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014480 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

701 Suv

Тежински индекс

108

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: