225/75R16 108S ROAD-TERRAIN XL RI

RIKEN

225/75R16 108S ROAD-TERRAIN XL RI

225/75R16 108S ROAD-TERRAIN XL RI

6,580.00 ден

На лагер

6,580.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018019 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

RIKEN

Шара

Road Terrain

Тежински индекс

108

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: