225/75R16 121/120R WINGUARD WT1

NEXEN
-10%

225/75R16 121/120R WINGUARD WT1

225/75R16 121/120R WINGUARD WT1

8,064.00 ден

На лагер

8,064.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502728 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD WT1

Тежински индекс

121/120

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: