225/75R16C 118/116R CARGO

RIKEN

225/75R16C 118/116R CARGO

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

5.700 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA011073 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Cargo

Тежински индекс

118/116

Брзински индекс

R

Runflat

0

RR

C

WR

C

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.