225/75R16C 121/120R EUROVAN 2 10PR

GENERAL TIRE

225/75R16C 121/120R EUROVAN 2 10PR

225/75R16C 121/120R EUROVAN 2 10PR

8,700.00 ден

На лагер

8,700.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019468 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Eurovan 2

Тежински индекс

121/120

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: