225/75R16C 121/120R NOKIAN cLINE CARGO

OUTLET 2019
NOKIAN
-20%

225/75R16C 121/120R NOKIAN cLINE CARGO

225/75R16C 121/120R NOKIAN cLINE CARGO

9,072.00 ден

На лагер

9,072.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008206-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Outlet

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

cLine

Тежински индекс

121

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: