225/75R16C 121/120R Snowproof C

NOKIAN
-10%

225/75R16C 121/120R Snowproof C

225/75R16C 121/120R Snowproof C

10,575.00 ден

На лагер

10,575.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023854 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF C

Тежински индекс

121/120

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: