225/75R16C 121/120R Vanis

BARUM
-10%

225/75R16C 121/120R Vanis

225/75R16C 121/120R Vanis

9,639.00 ден

На лагер

9,639.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500178 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

Vanis

Додадовте производ во Вашата кошничка: