225/75R16C 121/120S CRoadian CT8

NEXEN

225/75R16C 121/120S CRoadian CT8

225/75R16C 121/120S CRoadian CT8

9,210.00 ден

На лагер

9,210.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503746 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

ROADIAN CT8

Тежински индекс

121/120

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: