225/75R17.5 129/127M RH621

ROADX

225/75R17.5 129/127M RH621

225/75R17.5 129/127M RH621

8,030.00 ден

На лагер

8,030.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501676 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

75

Дијаметар

R17.5

Сезона

Предна

Бренд

ROADX

Шара

RH621

Брзински индекс

M

Додадовте производ во Вашата кошничка: