225/75R17.5 129/127M RT785

ROADX

225/75R17.5 129/127M RT785

225/75R17.5 129/127M RT785

8,140.00 ден

На лагер

8,140.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501671 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

75

Дијаметар

R17.5

Сезона

Погонска

Бренд

ROADX

Шара

RT785

Брзински индекс

M

Додадовте производ во Вашата кошничка: