235/35R19 91Y ALTIMAX ONE S XL

GENERAL TIRE

235/35R19 91Y ALTIMAX ONE S XL

235/35R19 91Y ALTIMAX ONE S XL

7,080.00 ден

Out of stock

7,080.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA016950 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax One S

Тежински индекс

91

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: