235/35R19 91Y PILOT SPORT 4 S DT XL

MICHELIN

235/35R19 91Y PILOT SPORT 4 S DT XL

235/35R19 91Y PILOT SPORT 4 S DT XL

14,050.00 ден

На лагер

14,050.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502211 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 4 S DT

Тежински индекс

91

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: