235/35R19 91Y Powerproof XL

NOKIAN
-15%

235/35R19 91Y Powerproof XL

235/35R19 91Y Powerproof XL

7,947.50 ден

На лагер

7,947.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017058 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Powerproof

Тежински индекс

91

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: