235/35R19 91Y Protoura Sport XL

DAVANTI

235/35R19 91Y Protoura Sport XL

235/35R19 91Y Protoura Sport XL

5,830.00 ден

На лагер

5,830.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022127 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Тежински индекс

91

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: