235/35R19 91Y UHP XL TA

TAURUS
-10%

235/35R19 91Y UHP XL TA

235/35R19 91Y UHP XL TA

4,977.00 ден

На лагер

4,977.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014492 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

91

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: