235/40 R18 95V XL PILOT ALPIN PA4 GRNX

MICHELIN
-10%

235/40 R18 95V XL PILOT ALPIN PA4 GRNX

235/40 R18 95V XL PILOT ALPIN PA4 GRNX

11,178.00 ден

На лагер

11,178.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007440 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: