235/40R17 90W Bravuris 5HM FR

BARUM

235/40R17 90W Bravuris 5HM FR

235/40R17 90W Bravuris 5HM FR

7,050.00 ден

На лагер

7,050.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 01053 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

Bravuris 5HM FR

Тежински индекс

90

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: