235/40R18 91Y MP47 Hectorra 3 FR

MATADOR

235/40R18 91Y MP47 Hectorra 3 FR

235/40R18 91Y MP47 Hectorra 3 FR

5,960.00 ден

На лагер

5,960.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500448 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

91

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: