235/40R18 95V LM001 XL

OUTLET 2016
BRIDGESTONE
-50%

235/40R18 95V LM001 XL

235/40R18 95V LM001 XL

5,565.00 ден

Out of stock

5,565.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA010651-16 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Outlet

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

BRIDGESTONE

Шара

LM 001

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: