235/40R18 95V NOKIAN WR A4 XL

NOKIAN

235/40R18 95V NOKIAN WR A4 XL

235/40R18 95V NOKIAN WR A4 XL

9,330.00 ден

На лагер

9,330.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010569 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR A4

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: