235/40R18 95V S954 XL

TOYO

235/40R18 95V S954 XL

235/40R18 95V S954 XL

9,770.00 ден

На лагер

9,770.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023457 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: