235/40R18 95V TS 830 P MO

CONTINENTAL
-10%

235/40R18 95V TS 830 P MO

235/40R18 95V TS 830 P MO

13,059.00 ден

Out of stock

13,059.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 502788 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

RR

D

Профил

40

WR

C

Дијаметар

R18

Noise

72B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

TS 830P

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: