235/40R18 95V TS850 P XL

CONTINENTAL

235/40R18 95V TS850 P XL

235/40R18 95V TS850 P XL

12,660.00 ден

На лагер

12,660.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010656 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: