235/40R18 95W CSC5 CS

CONTINENTAL
-10%

235/40R18 95W CSC5 CS

235/40R18 95W CSC5 CS

9,927.00 ден

На лагер

9,927.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006978 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ConitSportContact 5

Тежински индекс

95

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: