235/40R18 95W RXMOTION U11 XL

ROADX
-10%

235/40R18 95W RXMOTION U11 XL

235/40R18 95W RXMOTION U11 XL

3,591.00 ден

На лагер

3,591.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019202 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion U11

Тежински индекс

95

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: