235/40R18 95Y Protoura Sport XL

DAVANTI
-10%

235/40R18 95Y Protoura Sport XL

235/40R18 95Y Protoura Sport XL

5,445.00 ден

На лагер

5,445.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022128 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: