235/40R19 96W PILOT ALPIN 5 XL

MICHELIN
-10%

235/40R19 96W PILOT ALPIN 5 XL

235/40R19 96W PILOT ALPIN 5 XL

17,226.00 ден

На лагер

17,226.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502216 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

96

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: