235/40R19 96W S954 XL

TOYO
-10%

235/40R19 96W S954 XL

235/40R19 96W S954 XL

10,422.00 ден

На лагер

10,422.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020860 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954

Тежински индекс

96

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: