235/40R19 96Y ALTIMAX SPORT XL FR

GENERAL TIRE

235/40R19 96Y ALTIMAX SPORT XL FR

235/40R19 96Y ALTIMAX SPORT XL FR

7,030.00 ден

На лагер

7,030.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016923 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Sport

Тежински индекс

96

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: