235/40R19 96Y MP47 Hectorra 3 XL FR

MATADOR
-15%

235/40R19 96Y MP47 Hectorra 3 XL FR

235/40R19 96Y MP47 Hectorra 3 XL FR

8,237.00 ден

Out of stock

8,237.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500449 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: