235/40ZR18 95Y P ZERO(MO) XL

PIRELLI
-10%

235/40ZR18 95Y P ZERO(MO) XL

235/40ZR18 95Y P ZERO(MO) XL

8,910.00 ден

На лагер

8,910.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009475 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P Zero

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: