235/40ZR18 95Y PILOT SPORT 4 XL

MICHELIN
-10%

235/40ZR18 95Y PILOT SPORT 4 XL

235/40ZR18 95Y PILOT SPORT 4 XL

9,891.00 ден

Out of stock

9,891.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA009659 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: