235/40ZR19 96W DX640 XL

OUTLET 2018
DAVANTI
-50%

235/40ZR19 96W DX640 XL

235/40ZR19 96W DX640 XL

4,310.00 ден

На лагер

4,310.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016853-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Outlet

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

96

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: