235/45 R18 98W Proxes Comfort XL

TOYO
-10%

235/45 R18 98W Proxes Comfort XL

235/45 R18 98W Proxes Comfort XL

8,217.00 ден

На лагер

8,217.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500762 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES COMFORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: