235/45 R18 98Y TL CROSSCLIMATE 2 XL

MICHELIN
-10%

235/45 R18 98Y TL CROSSCLIMATE 2 XL

235/45 R18 98Y TL CROSSCLIMATE 2 XL

12,492.00 ден

На лагер

12,492.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501983 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: