235/45R17 94H LM32S

BRIDGESTONE

235/45R17 94H LM32S

235/45R17 94H LM32S

9,490.00 ден

На лагер

9,490.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007886-15 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

BRIDGESTONE

Шара

LM 32S

Тежински индекс

94

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: